دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نکات و عبارت‌های لازم جهت تخفیف گرفتن و داشتن سفرهای خارجی ارزان

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نکات و عبارت‌های لازم جهت تخفیف گرفتن و داشتن سفرهای خارجی ارزان

کتاب نکات و عبارت‌های لازم جهت تخفیف گرفتن و داشتن سفرهای خارجی ارزان نوشته‌‌ی احسان رنجبر مناسب برای توریست‌ها و تاجران در سفر است که به مکان‌های مختلف سفر می‌کنند و نیاز به آشنایی هر چه بهتر و بیشتر با اصطلاحات و مکالمات رایج در مکان‌های خاص دارند.

یکی از لذت‌های سفر کردن خرید است، به خصوص در سفرهای خارجی، پس خوب است که جملات و کلمات مربوط به تخفیف گرفتن را بدانیم و بتوانیم با فروشنده به اصطلاح چانه بزنیم و از بودجه‌ای که داریم بیشتر لذت ببریم.

قبل از سفر نسبت به کشور و شهر مورد نظر تحقیق کنید، کشورهای مختلف فرهنگ‌های مختلفی بابت خرید و فروش و تخفیف دادن دارند، در آسیا و شمال آفریقا و جنوب اروپا چانه‌زدن مرسوم است ولی در غرب اینطور نیست. در بعضی از کشورها چانه‌زنی تنها برای معاملات بزرگ مثل خرید خانه، ماشین و کالاهای بدون قیمت ثابت انجام می‌شود.

کلمات کلیدی: آموزش انگلیسی، انگلیسی در سفر، آموزش زبان انگلیسی برای مسافرت، یاگیری سریع زبان انگلیسی‎، آموزش مکالمه زبان انگلیسی، اصول یادگیری زبان انگلیسی، جملات کوتاه انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، زبان انگلیسی، کتاب آموزش زبان انگلیسی،

برای دانلود کتاب نکات و عبارت‌های لازم جهت تخفیف گرفتن و داشتن سفرهای خارجی ارزان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.