دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اصول اولیه طراحی وب‌سایت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اصول اولیه طراحی وب‌سایت

کتاب اصول اولیه طراحی وبسایت به قلم محمد‌حسین رخشانی، به معرفی مورد عواملی می‌پردازد که شما باید آن‌ها را برای طراحی وبسایت خود بدانید.

در بخشی از کتاب اصول اولیه طراحی وبسایت می‌خوانید:

به طور کلی در طراحی وب باید از فونت‌های ساده و خوانا بهره برد، اندازه فونت ایده آل برای خواندن راحت آنلاین 16 پیکسل است و به حداکثر 10 خط در هر پاراگراف می‌رسد تا طراحی خود را ساده تر کنید.

نکته: استفاده از فونت‌های پیچیده که خواندنشان کمی سخت است شاید تا حتی به زیبایی محیط وب‌سایتتان کمک کند، ولی اصلا به نفع شما نیست؛ زیرا کاربر بیش تر به خاطر رفع نیازش وارد وبسایت شما شده و با دیدن فونت‌های پیچیده و ناخوانا شاید وبسایت شما را ترک کند.

کلمات کلیدی: آموزش طراحی سایت، آموزش طراحی وب سایت، آموزش برنامه نویسی سایت، html، css، طراحی سایت با html، طراحی سایت با html css، اصول طراحی سایت، اصول اولیه طراحی سایت، مبانی طراحی سایت، آموزش اصول طراحی وب سایت، کتاب اصول طراحی سایت، اصول طراحی گرافیک وب سایت، اصول طراحی صفحات وب، اصول،

برای دانلود کتاب اصول اولیه طراحی وب‌سایت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.