دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب رمان تنگنای مهر

  • از: گیتا پویش
  • موضوع: رمان
  • ۹۶ صفحه
  • فرمت: PDF
  • زبان: فارسی
  • تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • ۲۰۰۶ بازدید
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب رمان تنگنای مهر

کتاب رمان تنگنای مهر نوشته گیتا پویش درباره‌ی زن و شوهری است که عاشقانه یکدیگر را دوست دارند، اما با مشکل بچه‌دار نشدن مواجه شده‌اند و خانواده‌هایشان آن‌ها را تحت فشار قرار داده‌اند تا از هم جدا شوند اما...

در قسمتی از کتاب رمان تنگنای مهر می‌شنویم:

- تو چت شده؟ هیچ زمون سر من داد نمی‌کشیدی. حقیقت چیه؟ بهم بگو...
سهیل دم بلندی کشید و از زیبا دور شد و فرمان را چرخاند و اتومبیل دور زد و از پارکینگ بیرون آمد. در بزرگراه بودند که پافشاری زیبا آغاز شد و او خاموش بود.
- بهم بگو سهیل! چی شده؟ من تابشو دارم. نکنه زیبا لایقت، نالایقت شده.
- ساکت شو.
و باز هم زیبا ترسید و با همان ترس گفت:
- از حالا این جوری شدی، وای به پسش، پسش سرکوفتم بهم می‌زنی.
که سهیل پایش را روی پایی شتاب فشار داد. زیبا به جلو نگریست و این بار ترسید از شتاب بسیاری که سهیل گرفته بود. به سهیل نگریست که هم چنان به راه می‌نگریست و پایش را روی پایی فشار می‌آورد. سهیل نگاهی به زیبا انداخت که ترسیده است. ابروهای در هم کشیده‌اش را از هم باز کرد و نگاهی جلویش را دید سپس دوباره به زیبا نگریست. آرام شد و گفت:
- باید منو آتیشی کنی؟ تو که می‌دونی من دوست دارم، می‌پرستمت پس چرا آزارم می‌دی؟
- خیله خب، دیگه اذیتت نمی‌کنم. دیگه‌ام نمی‌ترسم. فقط جلوتو نگا کن اِنقدم گاز نده.
- باشه... باشه.
لبخندی زد که به زودی بر چهره‌اش خشکید. دَم عمیقی کشید.

کلمات کلیدی: دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، رمان اجتماعی، دانلود رمان اجتماعی، دانلود کتاب تنگنای مهر، دانلود رایگان کتاب رمان تنگنای مهر، دانلود رمان تنگنای مهر،

برای دانلود کتاب رمان تنگنای مهر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.