دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اطمینان و آزمون‌پذیری در طراحی قطعات الکترونیکی با نرم‌افزار توربو تستر

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اطمینان و آزمون‌پذیری در طراحی قطعات الکترونیکی با نرم‌افزار توربو تستر

سال‌ها پیش تحقیق و تالیف پایان نامه‌ای برای دریافت مدرک کارشناسی نرم‌افزار بر عهده من گذاشته شد که بدون شک در تولید علم و پیشرفت می‌توانست برای کشورم تاثیر داشته باشد. کتاب اطمینان و آزمون‌پذیری در طراحی قطعات الکترونیکی با نرم‌افزار توربو تستر متنی است که از همین مقاله به صورت رایگان منتشر شده است.
اصل  این مقاله در کتابخانه دانشگاه بدون استفاده ارشیو شده و من فرزاد حافظی‌زاده آن را در اختیار عموم قرار می‌دهم، تا شاید مورد استفاده علاقمندان باشد.
بصورت خلاصه در ساخت مدارات الکترونیکی کار کرد صحیح و پایین آوردن هزینه ساخت بسیار مهم است، زیرا هزینه یک طرح اشتباه بسیار سنگین می‌باشد و شرکت‌های بزرگ و دنیای رقابت، هزینه مالی و جانی، شانس ریسک‌های بزرگ را برای تولید کنندگان نمی‌دهند، از این رو روش‌های برای کنترل توانایی‌های این مدارات بوجود آمد که به آزمون پذیری و قابلیت اطمینان معروف است.
در این مجموعه اساس کار در این قرار دارد تا یا قسمتی از این تست‌ها آشنا و نرم‌افزار جدیدی را برای این امور معرفی و یک پروژه کامل را در آن پیاده سازی کنیم. و مهمتر از آن با زبان‌های توصیف مدارات نیز اشنا خواهید شد و مفهوم تست و اطمینان که بخش مهمی از صنایع نظامی و هوا فضا و مخابراتی است آشنا خواهید شد.

کلمات کلیدی: نرم افزار توربو تستر، آموزش نرم افزار توربو تستر، مدارات الکترونیکی، طراحی مدار، مدارات دیجیتال، دانلود نرم افزار طراحی الکترونیک،

برای دانلود کتاب اطمینان و آزمون‌پذیری در طراحی قطعات الکترونیکی با نرم‌افزار توربو تستر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.