دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هنر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هنر

کتاب هنر در جهت گسترش و تعمیق تجربه‌ی زیبایی شناسی نوشته شده است. این تجربه از طریق درک و شناخت زیبایی‌ها در موقعیت‌های مختلف، تجزیه و تحلیل، ارزش گذاری و خلق آن‌ها حاصل می‌شود.

این کتاب، از چهار پودمان تشیکل شده است. در نخستین پودمان، شما با مفاهیم اساسی و بنیادین زیبایی شناسی و هنر آشنا خواهید شد. در پودمان دوم، با عوامل مؤثر در بارور شدن خلقیت هنری، آشنا شده و مهارت‌های لازم برای خلق اثر هنری را کسب خواهید کرد. پودمان سوم به تجزیه و تحلیل آثار هنری و شناخت معیارهای زیبایی شناسی براساس سه مؤلفه فضا، صدا و حرکت اختصاص دارد که شالود‌ی اصلی شاخه‌های مختلف هنری را شکل می‌دهد. و بالاخره در پودمان چهارم شما با مهم‌ترین خصوصیات
هویت بخش هنر ایرانی اسلامی و راه‌های حفظ و نگهداری از میراث فرهنگی و هنری آشنا خواهید شد.

تجربه زیبایی شناسی به شما کمک خواهد کرد تا نه تنها زیبایی‌های محیط پیرامون خود را بهتر ببینید بلکه، جهان را زیبا ببینید که تجلی اوست.

کلمات کلیدی: زیبایی شناسی، آموزش متوسطه، کتاب هنر یازدهم، کتاب هنر دهم، دروس فنی و حرفه ای، کتاب هنر پایه دوازدهم، دانلود کتاب کار و دانش، دانلود کتاب های دیبرستان، دانلود کتاب فنی و حرفه‌ای،

برای دانلود کتاب هنر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.