دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی نقشه‌ی شیطانی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی نقشه‌ی شیطانی

کتاب صوتی نقشه‌ی شیطانی برگرفته از مجموعه نمایش‌های رادیویی ارادتمند جانی دالر است که در دهه ۱۳۴۰ و۱۳۵۰ چهارشنبه‌ها ساعت ۹ شب از رادیو ایران پخش می‌شد. این مجموعه بر پایه مجموعه‌ای آمریکایی به همین نام تهیه می‌شد. شخصیت اول این مجموعه جانی دالر، کارآگاه شرکت بیمه بود. از این مجموعه ۸۱۱ قسمت پخش شده است.

قدیمی‌ها خوب یادشان هست که هنگام پخش این سریال از رادیو خیابان‌ها خلوت می‌شد و همه جانی‌ دالر گوش می‌کردند. با شنیدن صدای شلیک سه گلوله و بعد زنگ تلفن همه شنوندگان به وجد می‌آمدند تا کسی گوشی را بردارد و بگوید: ارادتمند، جانی دالر! هر هفته هم موضوع داستان به یک معما ختم می‌شد که مثلآ جانی دالر از کجا متوجه شد که...؟ همین مساله چند روز ذهن شنوندگان را درگیر می‌کرد تا پاسخ صحیح را بیابند و با نامه برای مسئولان رادیو ارسال کنند و به قید قرعه جایزه‌ای نصیب‌شان شود.

کلمات کلیدی: نمایشنامه رادیویی، دانلود نمایشنامه رادیویی، داستان های جانی دالر، دانلود برنامه رادیویی جانی دالر، دانلود نمایش رادیویی جانی دالر، ارادتمند جانی دالر،

برای دانلود کتاب صوتی نقشه‌ی شیطانی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.