دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مدیریت مالی 1

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مدیریت مالی 1

کتاب مدیریت مالی 1 اثر مهدی تقوی است که توسط علی بستان تهیه و تنظیم شده است.

حسابداری فرآیند جمع آوری اطلاعات است که با ثبت و گزارشگری سروکار دارد ولی مدیریت مالی فرآیند مدیریت و تصمیم‌گیری در مورد مسائل مالی است. اقتصاد در مورد کل صنعت و یا کشور دست به پیش بینی می‌‌زند ولی مدیریت مالی در سطح یک بنگاه فعالیت می‌نماید. این فایل بر اساس مطالبی است که در دانشگاه پیام نور تدریس شده است.

کلمات کلیدی: امور مالی، مدیر امور مالی، مدیریت مالی، فرمولهای مدیریت مالی 1، جزوه مدیریت مالی 1 پیام نور، دانلود کتاب مدیریت مالی 1 مهدی تقوی، کتاب مدیریت مالی pdf، دانلود کتاب امور مالی پیام نور،

برای دانلود کتاب مدیریت مالی 1 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.