دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تفسیر باران - جلد 11

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تفسیر باران - جلد 11

کتاب تفسیر باران - جلد 11 (سوره های فُصّلت، شورى، زُخرف، دُخان، جاثیه، احقاف، محمّد، فتح) اثر مهدی خدامیان آرانی به صورتى است که گویا انسان امروزى با خدا گفتگو مى‌کند. این سبک نوشتار را نویسنده بعد از نظرسنجى فراوان از جوانان، برگزیده است و گروه هدف هم در این کتاب، همان جوانان مى‌باشند، جوانانى که از ادبیاتِ سنگین متن‌هاى دینى خسته شده‌اند و به آن هیچ رغبتى ندارند.

خدا قرآن را براى سعادت ما فرستاده است، وظیفه ما این است که قرآن را بخوانیم و به آموزه‌هاى آسمانى آن، عمل کنیم، ما باید مسائل زندگى مادى و معنوى و موضوعات خانوادگى و اجتماعى خود را با قرآن تنظیم کنیم و در پرتو آن حرکت نماییم.

در بخشی از تفسیر آیه 6 -8 سوره یس می‌خوانید:

بزرگان بُت پرستان از محمّد(صلى الله علیه وآله)پرسیدند که هدف او چیست و به دنبال چه مى‌باشد؟

اکنون از محمّد(صلى الله علیه وآله) مى‌خواهى تا به آنان چنین پاسخ دهد: «اى مردم! من هم مثل شما انسانى هستم ولى به من وحى مى‌شود که خداى شما، خدایى یگانه است و هیچ شریکى ندارد، پس به او رو آورید و از او بخواهید تا گناه شما را ببخشد. بدانید که عذاب شدیدى در انتظار مشرکان است، همان کسانى که زکات نمى‌دهند و به نیازمندان کمک نمى‌کنند، همان کسانى که به روز قیامت ایمان ندارند و آن را دروغ مى‌شمارند. اى مردم! کسانى که به خداى یگانه ایمان آورند و عمل نیکو انجام دهند، پاداش بى‌پایان خواهند یافت».

کلمات کلیدی: تفسیر قرآن، علوم قرآنی، تفسیر سوره فصلت، تفسیر سوره شورى، تفسیر سوره زخرف، تفسیر سوره دخان، تفسیر سوره جاثیه، تفسیر سوره محمد، تفسیر سوره احقاف، تفسیر سوره فتح، شناخت قرآن،

برای دانلود کتاب تفسیر باران - جلد 11 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.