دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش نرم‌افزار جامع حسابداری حقوق

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش نرم‌افزار جامع حسابداری حقوق

کتاب آموزش نرم‌افزار جامع حسابداری حقوق دستمزد شایگان سیستم کتابی درباره‌ی نرم‌افزاری پارامتریک برای محاسبه و پرداخت دستمزد کارکنان است.

نرم افزار حقوق دستمزد و پرسنلی محصول شرکت شایگان سیستم می‌باشد و دارای امکانات زیر می‌‎باشد:

- نگهداری اطلاعات کامل پرسنل
- عملیات پرداخت حقوق و دستمزد
- ارتباط با دستگاه‌های کارت ساعت‌زنی
- مدیریت پس انداز و وام
- جداول مالیاتی
- انواع گزارشات
- قابلیت اتصال به برنامه حسابداری (حسابگر)

این کتاب توسط تیم آموزش شرکت شایگان سیستم گردآوری شده که با زبانی ساده و تصاویر مرتبط با هر بخش نرم‌افزار حقوق دستمزد را شرح داده است. مطالعه این کتاب به علاقه‌مندان و همچنین کاربران نرم‌افزار توصیه می‌شود.

کلمات کلیدی: آموزش حسابداری، آموزش نرم افزار حسابداری، راهنمای استفاده از نرم افزار حسابداری شایگان، cyber account 9، آموزش حسابداری با نرم افزار، نرم افزار حرفه ای حسابداری،

برای دانلود کتاب آموزش نرم‌افزار جامع حسابداری حقوق و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.