دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب مروری بر زندگی، آثار و سخنان چارلز دیکنز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب مروری بر زندگی، آثار و سخنان چارلز دیکنز

کتاب مروری بر زندگی، آثار و سخنان چارلز دیکنز نوشته محمد حیدری دربارهٔ چارلز دیکنز، یکی از مطرح‌ترین نویسندگان بریتانیایی است و به عنوان برترین نویسنده دورهٔ ویکتوریایی شناخته می‌شود. معروفیت دیکنز تقریباً از تمامی نویسندگان قبل خود بیشتر بود و این موضوع بیشتر به این خاطر است که آثار او برای تمامی سلیقه‌ها جذابیت دارد. این نویسنده در حالی در سن پایین به موفقیت چشمگیر دست یافت که از تعلیمات رسمی مناسبی برخوردار نبود و شرایط خانوادگی خوبی نداشت.

مسئله‌ای که در مورد آثار دیکنز وجود دارد این است که اگرچه کیفیت و فروش آثارش در طول دوران نویسندگی‌اش نوسان داشته است، اما هیچ یک از رمان‌هایش را نمی‌توان بی‌اهمیت و فاقد ارزش ادبی به حساب آورد. امروزه نیز محبوبیت او به خاطر جنبه‌هایی از رمان‌نویسی است که نویسندگان معاصر او کمتر به آنها پرداخته‌اند. غمخواری، ذکاوت و درکی که او در توصیف جامعهٔ خود و کاستی‌های آن به کار برده است، نوشته‌هایش را به آثاری غنی تبدیل کرده است و او را به عنوان یکی از قوی‌ترین‌های ادبیات قرن نوزدهم به عموم مردم شناسانده است.

سبک نوشتاری او مملو از ابتکارهای زبان‌شناسی است و سبک ادبی به‌کار رفته در آثارش آمیزه‌ای از فانتزی و رئالیسم است. او از قوهٔ تخیل خود به خوبی بهره گرفته است. دیکنز در نامگذاری شخصیت‌ها نیز ابتکارات جالبی به کار برده است تا نام شخصیت‌ها نمایانگر نقش آنها در خط داستان باشد. از میان آثاری که به فارسی ترجمه شده‌اند، دیوید کاپرفیلد، آرزوهای بزرگ، الیور تویست، داستان دو شهر،‌ سرود کریسمس و… را می‌توان نام برد.

کلمات کلیدی: چارلز دیکنز، زندگینامه چارلز دیکنز، سخنان چارلز دیکنز، آثار چارلز دیکنز،

برای دانلود کتاب مروری بر زندگی، آثار و سخنان چارلز دیکنز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.