دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش حرفه‌ای اکسل 2013 در حسابداری

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش حرفه‌ای اکسل 2013 در حسابداری

محمد مهرتاش در کتاب آموزش حرفه‌ای اکسل 2013 در حسابداری، تمامی ابزار‌ها و امکانات نرم‌افزار اکسل 2013 را معرفی کرده و برای هر کدام مثال‌هایی در زمینه‌ی حسابداری طرح نموده است. این کتاب برای تدریس در دانشگاه چاپ شده است که توسط نویسنده به رایگان برای دانلود در کتاب‌سبز قرار گرفته است.

کلمات کلیدی: آموزش اکسل 2013، آموزش جامع اکسل 2013، صفر تا صد حسابداری pdf، آموزش حسابداری pdf، آموزش حرفه ای اکسل، دانلود کتاب آموزش اکسل، آموزش جامع اکسل، Excel 2013، آموزش Excel 2013، آموزش جامع Excel 2013، آموزش Excel، آموزش جامع Excel، اکسل 2013،

برای دانلود کتاب آموزش حرفه‌ای اکسل 2013 در حسابداری و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.