دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب طراحی جاذب دینامیکی ارتعاش برای خودرو

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب طراحی جاذب دینامیکی ارتعاش برای خودرو

مسأله کاهش میزان ارتعاشات در سازه ها در شاخه های گوناگون تکنولوژی اعم از صنعت، حمل و نقل، ابزار مهندسی و غیره از دیرباز مورد توجه بوده است. اغلب آن مرتبط با نیاز به افزایش مقاومت و کاهش مصالح سازه ها می باشد. با وجود این چنین جنبه هایی از مسأله مانند مواجهه با نیازمندی های مهندسی، شرایط بهره برداری و محافظت افراد از ارتعاشات مضر نیز، کم اهمیت نیستند. 

کلمات کلیدی: طراحی حودرو، آموزش مکانیک خودرو، آموزش طراحی خودرو، آموزش دینامیک خودرو، خودرو سازی،

برای دانلود کتاب طراحی جاذب دینامیکی ارتعاش برای خودرو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.