دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آشنایی با مکتب سورئالیسم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آشنایی با مکتب سورئالیسم

کتاب "آشنایی با مکتب سورئالیسم" کوششی است آغازین در زمینه سورئالیسم برای علاقه مندان این مکتب تا هرچه بهتر با این دنیای بسیار لذت بخش و فراواقع آشنا شوند. 
این کتاب که حاوی مطالب گردآوری شده در زمینه مکتب سورئال است با معرفی کلی و گاهاً جزئی کاری نو و البته همراه با خطاست. لیکن به عنوان شروع می تواند مورد استفاده پژوهشگران جوان قرار گرفته و برپایه آن بناهای عظیمی استوار گردد.

کلمات کلیدی: مکتب سورئالیسم، surrealism، سورئالیسم در سینما،

برای دانلود کتاب آشنایی با مکتب سورئالیسم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.