دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جامع احادیث فقهی پیامبر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جامع احادیث فقهی پیامبر

کتاب جامع احادیث فقهی پیامبر مجموعه کاملی از احادیث فقهی نبوی است که در ابواب مختلف جمع آوری شده است.

از متن کتاب:

از فضل بن عباس روایت شده است که گفت: رسول خدا صلّى اللَّه علیه و اله به نزد من آمد، من به عزم دیدار آن حضرت بیرون آمدم، و او را دردمند یافتم که سرش را بسته بود.

و فرمود: اى فضل دستم را بگیر. دستش را گرفتم تا اینکه بر منبر نشست، آنگاه فرمود: در میان مردم ندا کن. [سپس که‏] مردم به نزد آن حضرت گرد آمدند، فرمود:

«امّا بعد، اى مردم من [همزبان‏] با شما خداوندى را که معبود راستینى جز او نیست حمد و سپاس مى‏گویم، و باید بگویم که در میان شما، اضطرابى بر من عارض شده است. اگر پشت کسى را تازیانه زده‏ام، این پشت من، باید از آن قصاص گیرد. و اگر آبروى کسى را دشنام داده‏ام، این آبروى من، باید از آن قصاص گیرد. و اگر مال کسى را گرفته‏‌ام، این مال من است، باید از آن برگیرد. و نباید از کینه [و انتقام‏] من بترسد. چون که آن در شأن من نیست.

بدانید، دوست داشتنی ترین شما در نزد من کسى است که حقّى را، اگر دارد، از من بگیرد یا حلالم کند، آنگاه اگر به دیدار پروردگارم روم، پاکیزه نفس باشم. و همانا مى‏بینم که کار به سامان نرسد مگر آنکه در میان شما بارها برخیزم [و سخنم را تکرار کنم‏].

کلمات کلیدی: دانلود کتاب مذهبی، احادیث فقهی، دانلود حدیث، کتاب حدیث،

برای دانلود کتاب جامع احادیث فقهی پیامبر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.