دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قاب جادو (آسیب های اینترنت و تلویزیون در غرب)

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قاب جادو (آسیب های اینترنت و تلویزیون در غرب)

نویسندگان: مریم رضایی و فریده پیشوایی

این کتاب به پشتیبانی نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور و مرکز پژوهش‌های اسلامی صدا و سیما و توسط مؤسسه انتشارات کتاب نشر منتشر شده است.

قاب جادو در مجموعه‌ی غرب از رؤیا تا واقعیت بر آن است با استناد به منابع غربی و بهره‌گیری از قلم و بیان اندیشمندان غربی، روی دیگر سکه فرهنگ و تمدن غرب را واکاوی کند.

قاب جادو گزیده و چکیده‌ای از مقاله‌های ترجمه شده در نشریه سیاحت غرب وابسته به مرکز پژوهش‌های اسلامی صدا و سیما است.

این کتاب در چارچوب مجموعه‌ای از کتاب‌هایی هم‌چون رسانه، سلطه، سلطه رسانه؛ جنگ نرم رسانه‌ای؛ تکنولوژی و چالش‌های فرارو؛ معماران امپراتور؛ آمریکا، محور شرارت و استعمار مدرن قرار دارد.

نویسندگان این کتاب بر آن هستند نشان دهند چگونه رسانه‌های ارتباط‌جمعی غربی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران کوشیده‌اند اسلام را تخریب کنند... و در زمینه مناقشه هسته‌ای با ایران، موافقت مردم آمریکا برای حمله به ایران را دریافت کنند.

کلمات کلیدی: آسیب های اینترنت، رسانه های جمعی، آسیب های تلویزیون، تاثیرات تلویزیون بر کودکان، تاثیرات اینترنت بر کودکان،

برای دانلود کتاب قاب جادو (آسیب های اینترنت و تلویزیون در غرب) و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.