دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود نشریه الکترونیکی تجهیزات امنیتی و مداربسته نسل چهار - جلد 1

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی نشریه الکترونیکی تجهیزات امنیتی و مداربسته نسل چهار - جلد 1

اولین نشریه تخصصی در مورد تجهیزات امنیتی و مدار بسته که به صورت ماهانه انتشار می یابد.

با توجه به پیشرفت های علم مدار بسته و گسترش یافتن بازارکار تجهیزات امنیتی و مدار بسته در ایران، نیاز به منبعی به روز جهت
فراگیری این علم وسیع می باشد. این نشریه هم مناسب کسانی است که در کار فروش و نصب مدار بسته مشغول هستند و هم برای کسانی که نیاز به این تجهیزات دارند.

در این نسخه بخوانید:

چرا نیاز به دوربین مدار بسته داریم؟

سیستم مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه

انواع دوربین مداربسته

انتقال تصویر و شبکه وایرلس

تلفیق تجهیزات مدار بسته

کلمات کلیدی: آموزش مدار بسته، دانلود مجله برق، تجهیزات امنیتی، فروش مدار بسته، نصب مدار بسته، دوربین مدار بسته، مجله com4، نشریه نسل 4، مجله نسل 4،

برای دانلود نشریه الکترونیکی تجهیزات امنیتی و مداربسته نسل چهار - جلد 1 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.