دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود نمایشنامه سراب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی نمایشنامه سراب

نمایشنامه سراب با وجود همه ی برون گرایی هایش دارای درون گرایی خاص به سبک شخصیت پردازی ماهرانه است که در طول نمایش و بعد از اتمام آن ذهن خواننده و بیننده را درگیر می کند. این نمایشنامه درباره دو هم اتاقی است که دارای دو شخصیت کاملا متصاد نسبت به هم هستند که اتفاقات گذشته باعث پیوند آنها به این نحو در خانه ای شده است.
حق تکثیر: کتاب متعلق به امیرحسین بابایی می باشد که این کتاب توسط خود نویسنده قرار داده شده و استفاده از آن با ذکر نام نویسنده بلا مانع است.

کلمات کلیدی: نمایشنامه فارسی، نمایشنامه ایرانی، نمایش نامه، نمایش کوتاه، تئاتر، دانلود نمایشنامه، نمایشنامه سراب،

برای دانلود نمایشنامه سراب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.