دسته‌بندی کتاب‌ها
ارسال کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب تاوان بی فکری - سرگذشت بدتر از یتیمی برای کودکان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب تاوان بی فکری - سرگذشت بدتر از یتیمی برای کودکان

در این کتاب سرنوشت کودکان طلاق و جدایی به تحریر درآمده است. سرگذشتی که در بیشتر مواقع بدتر از یتیمی کودک است. کودکات طلاق و جدایی مشقت های زیادی، شاید چندین برابر کودکان یتیم متحمل می شوند که در این داستان به آن پرداخته شده است. 

کلمات کلیدی: طلاق، زندگی کودکان طلاق، سرگذشت بچه های طلاق، داستان طلاق، جدایی زن و مرد، سرگذشت بدتر از یتیمی، دانلود داستان طلاق، داستان آموزنده،

برای دانلود کتاب تاوان بی فکری - سرگذشت بدتر از یتیمی برای کودکان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب و کتاب صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.