دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جدال فلسفه و عشق در اشعار حافظ

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جدال فلسفه و عشق در اشعار حافظ

اشعار حافظ، مولوی، سعدی و فردوسی، عطار نیشابوری، باباطاهر، ابوسعید ابوالخیر و.... نشانگر فرهنگ والای این مرز و بوم است.

اشعار حافظ در این میان هم ساده است و هم در سطحی عالی عشق را توصیف می نماید.

حافظ جان مایه فرهنگ ایران است و هنرمندی است که بر قلب انسان عشق را تصویر می کند....

نثر حافظ ساده و روان است و محتاج تفسیر چندانی نیست و این امر سبب فهم آسان آثار اوست. مطالعه اشعار حافظ سبب ایجاد آرامش در وجود انسان است.

حافظ عشق را می ستاید و در اشعار خود به شرح آن می پردازد. فلسفه با تمام تکنیک ها و پیچیدگی های خود در مقابل عشق زانو می زند و حافظ می فرماید:

عقلا نقطه پرگار وجودند ، ولی عشق داند که در این دایره سرگردانند

کلمات کلیدی: آشنایی با حافظ، حافظ شیرازی، عشق در اشعار حافظ، شناخت شعر حافظ، بررسی اشعار حافظ، شعر عاشقانه، اشعار فلسفی، فلسفه عشق، حافظ شناسی، درباره حافظ، شعر شناسی،

برای دانلود کتاب جدال فلسفه و عشق در اشعار حافظ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.