دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب قیصر شاعر فرزانه انقلاب

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب قیصر شاعر فرزانه انقلاب

کتاب قیصر شاعر فرزانه انقلاب نوشته‌ی زهرا خوش نظر، نگاهی به زندگی و آثار قیصر امین پور، شاعر و نویسنده‌ی برجسته‌ی کشور دارد.

در بخشی از کتاب قیصر شاعر فرزانه انقلاب می‌خوانیم:

قیصر امین پور بیش از آن که به عنوان شاعر کودک و نوجوان به شمار آید در جامعه ادبی امروز به خاطر ویژگی‌های شعری‌اش شناخته شده است.شعرهای عمومی‌اش بیشتر از شعرهای کودکان و نوجوانانه‌اش بر سر زبان‌هاست. از نیمه‌ی دوم دهه شست بود که قیصر امین پور به ثبات زبان و اندیشه در شعرش دست یافت. هر چند جاعه ادبی او را به عنوان یک ادیب آکادمیک و استاد دانشگاه می‌شناسد ولی حوزه‌ی ادبیات کودکان و نوجوانان هنوز قیصر را از آن خود می‌داند.

کلمات کلیدی: قیصر امین پور شعر، قیصر امین پور عاشقانه، قیصر امین پور کتاب، قیصر امین پور کتاب ها، زندگینامه قیصر امین پور pdf، زندگینامه قیصر امین پور به طور خلاصه، زندگینامه قیصر امین پور به صورت خلاصه، خلاصه ی زندگینامه قیصر امین پور، دانلود خلاصه زندگینامه قیصر امین پور، حزین خوش نظر، دانلود کتاب های حزین خوش نظر، دانلود کتاب زندگینامه، زندگینامه قیصر امین پور، اشعار قیصر امین پور، مجموعه شعر قیصر امین پور، بیوگرافی قیصر امین پور، قیصر امین پور،

برای دانلود کتاب قیصر شاعر فرزانه انقلاب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.