دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب روی اعصاب - شناخت نامه ی خصلت ها و حساسیت های فردی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب روی اعصاب - شناخت نامه ی خصلت ها و حساسیت های فردی

این ورق پاره به چه کار می آید؟

هدف از تهیه ی این مجموعه، افزودن بر میزان شناخت ما از حساسیت ها و خصلت های خود و دیگران و متعاقب آن فراهم آوردن یک امکان برای بهبود کیفیت روابط انسانی مان است. تا شاید بتوانیم از این طریق، تا اندازه ای هر چند اندک از آشفتگی ها و گسست ها در روابط انسانی بکاهیم.

بدیهیست که خصلت ها و حساسیت ها از فردی به فرد دیگر، و از فرهنگی به فرهنگ دیگر متفاوت است. به دلیل همین نسبی بودن حساسیت ها و خصلت ها است که در کنار هر گزینه، جایی برای علامت گذاری تعیین شده تا افراد میزان خوشایندی یا ناخوشایندی هر مورد را بسته به ویژگی های خود و فرهنگ خود، در آن یادداشت کنند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب روانشناسی، تست روانشناسی، تست شخصیت شناسی، تست های خود شناسی، تست های روانشناسی جالب، کتاب روی اعصاب جلد اول، روانشناسی شخصیت،

  • به دلایل قانونی لینک دانلود این کتاب حذف شده است
کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.