دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب اختلالات حرکتی

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب اختلالات حرکتی

اختلالات حرکتى غالباً به اشکال ریژید (سخت)، آکینتیک، که در آن ریژیدیته عضله و آهسته شدن حرکات وجود دارد و اشکال هیپرکینتیک، که در آن حرکات غیر ارادى به‌وجود مى‌آید تقسیم مى‌شوند. در هر صورت، حفظ قدرت یک قانون است. بیشتر اختلالات حرکتى در اثر دیسفونکسیون دورانى در گانگلیون‌هاى بازال به‌وجود مى‌آید و در واقع به‌وسیلهٔ هر نوع مکانیسم پاتوژنیک مى‌تواند ایجاد شود. علل شایع شامل بیمارى‌هاى در ژنراتیو (ارثى و ایدیوپاتیک)، القاء شده به‌وسیلهٔ دارو، نارسائى سیستم اعضاء، عفونت CNS و ایسکمى مى‌باشد.

در این کتاب سعی شده است اختلالات شایع حرکتی بیان و علائم و علل بروز آنها شرح داده شود.

کلمات کلیدی: رضا پوردست گردان میکروبیولوژیست، آشنایی با بیماری ها، مشکلات حرکتی، فیزیوتراپی، اختلالات رفتاری، اختلالات حرکتی، داروﻫﺎی ﻧﻮروﻟﭙﺘﯿﮏ، دانلود کتاب پزشکی، دانلود کتاب سلامتی،

برای دانلود کتاب اختلالات حرکتی و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.