دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب گفت و شنید

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گفت و شنید

کتاب «گفت و شنید» از احمد کسروی که گفتگویی است میان او و سه تن دیگر بدینسان آغاز می شود :
الف ـ مدتیست می شنویم که شما بمذهب شیعه ایراد میگیرید. من چون شما را از تبریز می شناختم به آقایان گفتم میرویم و خودمان صحبت میکنیم. حالا میخواهیم بفهمیم نظر شما چیست؟ چه ایرادی به این مذهب دارید؟
د ـ شما چرا کتاب «داوری» را نخوانده اید؟
الف ـ آن کتاب را من دیدم. حقیقت اینست که سواد ما تا آن اندازه ها نیست یکی هم زبان آن کتاب سخت است. یکی هم چه مانع دارد یکی دو ساعت با ما صحبت کنید.
دـ اول میخواهم بپرسم مقصودتان مجادله است یا چیز فهمیدن؟!
الف ـ البته مقصودمان چیز فهمیدنست. از مجادله چه نتیجه حاصل میشود.
د ـ درآن صورت خواهشمندم مطلبی را که میشنوید و مخالف عقیده‌ی شماست زود نرنجید. یکی هم نااندیشیده پاسخ ندهید. خدا اندیشه را بما داده که هر سخنی را اول بیندیشیم و بعد بزبان آوریم.

کلمات کلیدی: احمد کسروی، اعتقادات کسروی، دولت ایران، سیاست ایران، سنت های قدیمی،

برای دانلود کتاب گفت و شنید و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.