دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود ماهنامه الکترونیکی IMDB - شماره یازدهم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی ماهنامه الکترونیکی IMDB - شماره یازدهم

سلام به همه دوستان و همراهان همیشگی مجله IMDb-DL، خوش بختانه به لطف نظرات و انتقادات سازنده شما مجله در مسیر پیشرفت قرار گرفته و اکنون با بزرگ تر کردن تیم تحریریه قصد داریم در این شماره و شماره های آتی جامعیت بیشتری را در بر بگیریم . یکی از انتقاد هایی که در شماره قبلی وجود داشت تنوع کم مطالب بود که در این شماره تلاش کردیم تا مطالب با موضوعات مختلف قرار دهیم.
البته این تنها یک قدم رو به جلوست و طی برنامه ریزی تیم تحریریه، بخش های متعدد دیگری نیز به مجله اضافه خواهد شد. از تمام دوستانی که توانایی همکاری با تیم تحریریه در بهش های مختلف را دارند در خواست همکاری میکنم.
با آرزوی بهترین ها....

کلمات کلیدی: دانلود ماهنامه، دانلود ماهنامه الکترونیکی IMDb، Dl، شماره یازدهم، دانلود مجله imdb آذر ماه، دانلود مجله ی فیلم، دانلود مجله ی سینمایی، شماره ی یازدهم مجله imdb، دانلود مجله شماره 11 imdb،

برای دانلود ماهنامه الکترونیکی IMDB - شماره یازدهم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.