دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار Autodesk Revit MEP 2014 - قسمت سوم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آموزش جامع نرم افزار Autodesk Revit MEP 2014 - قسمت سوم

نرم افزار Revit MEP یک نرم افزار بسیار قوی در زمینه تاسیسات ساختمانی می باشد . با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود تا سیستم های تاسیساتی شامل، لوله های آب گرم، آب سرد، فاضلاب و الکتریکی و غیره... را با سرعت و دقت  بسیار بالا انجام دهید. این نرم افزار یکی از نرم افزار های BIM می باشد و با توجه به این امکان خطاها و مشکلات احتمالی را شما می توانید مستقیما در حین طراحی مشاهده و رفع کنید و ضرر و زیان مالی و زمانی را به حداقل برسانید.

این کتاب ادامه ی بخش دوم می باشد. در این بخش از آموزش در مورد فضاها(Spaces) و تنظیمات آن در نرم افزار Revit MEP 2014 و اهمیت آن در انجام تحلیل بارهای سرمایشی و گرمایشی توضیح داده شده است.

کلمات کلیدی: نرم افزار Revit MEP، آموزش نرم افزار Revit MEP، نرم افزار طراحی و مدلسازی، لوله کشی ساختمان، Piping، آنالیز تاسیستات ساختمانی، آموزش Revit MEP،

برای دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار Autodesk Revit MEP 2014 - قسمت سوم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.