دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جودوی من

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جودوی من

این جزوه شامل 3 بخش می شود که با گردآوری و ترجمه آنها این جزوه تهیه شده است. قسمت اول مربوط است به زندگی نامه استاد کیمورا که خود ایشان در 68 سالگی در سال 1985 در کتاب جودوی من نوشته اند. این قسمتی از زندگی نامه ی این استاد بزرگ است (نه تمام زندگی نامه) اطلاعات و و جزئیات مسابقات همگی در اسناد رسمی کودوکان موجود است و با استفاده از آن اسناد، این بیوگرافی تکمیل شده است. در مواردی لازم دیدم برای فهم بیشتر مطلب، در داخل پرانتز توضیحات یا عکس هایی را اضافه نمایم.
- بیشتر قسمت دوم این جزوه مربوط است به نوشته های پروفسور جیم چن و تئودور چن و توسط ایشان جمع آوری و نوشته شده است.
- بخش سوم مصاحبه ای است که در سال 1994 با استاد هلیو گریسی انجام شده است.

کلمات کلیدی: ورزش جودو، کتاب جودوی من، استاد ماساهیکو کیمورا، هیلو گریسی، زندگی نامه استاد کیمورا، جودو، مدرسه جودو ژاپن، کشتی کج، ورزش های رزمی،

برای دانلود کتاب جودوی من و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.