دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب جزوه آموزشی Excel 2007 - مطابق با سرفصل های سازمان فنی حرفه ای

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب جزوه آموزشی Excel 2007 - مطابق با سرفصل های سازمان فنی حرفه ای

در این جزوه آموزشی سعی شده تا مفاهیم مربوط به این مهارت ،مطابق با سرفصل های سازمان فنی و حرفه ای و به صورت خودآموز و شفاف و قابل فهم گنجانده شود.

کلمات کلیدی: آموزش مهارتهای هفتگانه ICDL، آموزش Excel، آموزش نرم افزار صفحه گسترده، جزوه آموزشی Excel 2007، سازمان فنی حرفه ای، مهندسی کامپیوتر، آموزش نرم افزار Excel، آموزش نرم افزارهای office، آموزش کامل excel 2007، دانلود جزوه آموزش سریع اکسل، دانلود کتاب آموزش اکسل 2007،

برای دانلود کتاب جزوه آموزشی Excel 2007 - مطابق با سرفصل های سازمان فنی حرفه ای و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.