دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

چگونه اعداد را به انگلیسی بخوانیم - How to read numbers in English

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی چگونه اعداد را به انگلیسی بخوانیم - How to read numbers in English

اکنون کلیه خوانندگان و علاقمندان فرا گیری زبان انگلیسی قادر خواهند بود تمام اصول مورد نیاز برای خواندن صحیح اعداد کوچک و

بزرگ، اعداد کسری و اعشاری و یا نحوه گفتن تاریخ میلادی و غیره را به زبان انگلیسی توسط این کتاب یاد بگیرند و مشکل خود را در بیان اعداد به زبان انگلیسی در زمینه های مختلف بر طرف سازند.

بطور کلی در این کتاب فقط تمرکز روی نحوه صحیح خواندن اعداد و قوانین بین اعداد است که چگونه باید در بین مردم گفته شود.

 

فهرست این کتاب شامل نحوه صحیح خواندن هریک از موارد زیر به انگلیسی می باشد:

خواندن اعداد اصلی

خواندن اعداد ترتیبی

خواندن اعداد اعشاری

خواندن اعداد کسری

خواندن اعداد همراه با واحدشان

خواندن اعداد درصدی

خواندن عملگر های ریاضی

خواندن اعداد توان دار

خواندن شماره تلفن

خواندن اعداد سال و روز میلادی

خواندن اعداد پول

خواندن اعداد ویژه

 

بنابراین فرصت را از دست ندهید و با دریافت این کتاب دانش خود را در مورد نحوه صحیح خواندن اعداد در انگلیسی را  افزایش دهید.

کلمات کلیدی: خواندن اعداد اصلی به انگلیسی، خواندن اعداد ترتیبی به انگلیسی، خواندن اعداد اعشاری به انگلیسی، خواندن اعداد کسری به انگلیسی، خواندن اعداد همراه با واحدشان به انگلیسی، خواندن اعداد درصدی به انگلیسی، خواندن عملگر های ریاضی به انگلیسی، خواندن اعداد توان دار به انگلیسی، خواندن شماره تلفن به انگلیسی، خواندن اعداد سال و روز میلادی به انگلیسی، خواندن اعداد پول به انگلیسی،

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.