دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بزرگداشت ضعف

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بزرگداشت ضعف

باید گفت کتابی که خواننده در دست دارد، کتابیست کاملا منحصر به فرد! این زندگی نامه استثنایی و تکان دهنده مسیری را که الکساندر ژلین، معلول مغزی برای رهایی از مشغولیت خود (پیچاندن سیگار به دلیل معلولیت) و رساندن خود به نیمکت های دانشگاه برای تحصیل در رشته فلسفه طی نمود، بازگو می کند. آنچه که در وهله اول خواننده را تحت تاثیر قرار می دهد، به طور حتم تصمیم و اراده الکساندر ژلین است که به لطف کوشش مداوم و جرات پا فراتر گذاشتن از توانایی های خود، تنها و افتان و خیزان موفق شد خود را به دنیای دیگر برساند. و این دنیاید دیگر برای او با توجه به 17 سال زندگی اش در موسسه منحصر به معلولین، همین دنیای عادی و معمولی ما بود. قطعا این داستان یک گواهی تکان دهنده جهت تایید قدرت انطباق انسان است. ولی بیش از آن گویای یک سرسختی تنزل ناپذیر برای ایستادگی و یافتن معنا برای تجربیات زندگی، دردها و کوشش هاست.

کلمات کلیدی: سقراط، ضعف، الکساندر ژلین، معلول ذهنی، معلولیت، فلسفه، قدرت انطباق، داستان، زندگی نامه، کتاب فلسفی،

برای دانلود کتاب بزرگداشت ضعف و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.