دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بانوی ملکوت

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بانوی ملکوت

کتاب حاضر، سرگذشت نامة حضرت ام کلثوم(س) است.

ام کلثوم(س) در سال ششم یا هفتم هجری متولد شد. در پنج سالگی پدر بزرگش حضرت محمد(ص) را از دست داد و پس از آن نیز شاهد مظلومیت های مادر و پدر بزرگوارش بود. ایشان واقعة عاشورا را همراه برادرش حسین(ع) تجربه کرد و پس از این در کوفه خطبه های قرایی را ایراد نمود. از زمان وفات این بانو تاریخ معتبری در دست نیست، اگرچه گفته شده است که ایشان چهارده ماه پس از بازگشت به مدینه؛ یعنی جمادی الثانی سال 61 هجری رحلت کرده اند.

کلمات کلیدی: سرگذشت حضرت ام کلثوم، ام کلثوم(س)، زندگی نامه ام کلثوم، فرزند زهرای مرضیه، دختر حضرت علی، بانوی اسلام، دفاع از حضرت علی، بانوی مظلوم،

برای دانلود کتاب بانوی ملکوت و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.