دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب هکر قانونمند CEH

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب هکر قانونمند CEH

کتاب هکر قانونمند CEH نوشته‌ی محسن آذرنژاد، شما را با روش‌های هک قانونمند آشنا می‌کند.

آزمون و مدرک بین‌المللی CEH مخفف Certified Ethical Hacker متعلق به EC-Council یا International Council of Electronic Commerce Consultants می‌باشد. تاسیس این سازمان با استناد به این واقعیت صورت گرفته است که دنیای فن‌آوری اطلاعات به سوی تجارت الکترونیک در حال حرکت می‌باشد و لذا مدارک و دوره‌های EC-Council نیز بر اساس ترکیب تجارت و آموزش فنی و ایجاد بستر مناسب جهت دستیابی به یک کسب و کار موفق بنا نهاده شده است.

مدرک هکر قانونمند یا CEH بر روی تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های هک از دیدگاه دفاعی تکیه می‌نماید. تکنیک‌های هکینگ شامل راه‌ها و روش‌هایی می‌باشد که طی آن برنامه‌ها به نحوی طراحی می‌گردند که کارهایی فراتر از آنچه از آن‌ها انتظار می‌رود را در جهت سیاست‌ها و پروسه‌های امنیتی، انجام دهند. این دوره افراد را با چک لیست‌های امنیتی آشنا نموده و توانایی بررسی سیستم امنیتی موجود، ابزار شناسایی نقاط ضعف سیستم و بالاتر از همه کلیه متدلوژی‌های تعیین وضعیت امنیت یک سازمان توسط تست‌های نفوذ را به افراد اعطا می‌نماید. انجام در آمریکا و اکثر کشورهای جهان جرم محسوب می‌گردد اما انجام تست‌های هک که توسط متخصصین و هکرهای قانونمند و طبق درخواست سازمان‌ها صورت می‌گیرد کاملا قانونی بوده و جهت تشخیص نقاط ضعف سیستم‌ها انجام می‌گیرد. 

در بخشی از کتاب هکر قانونمند CEH می‌خوانیم:

خیلی از مردم می‌پرسند «مگر هک می‌تواند اخلاقی باشد؟» بله! هکرهای قانونمند معمولا در امنیت یا تست‌های نفوذ در شبکه، حرفه‌ای هستند و از مهارت‌ها و ابزارهای هکشان برای اهداف دفاعی و پیشگیرانه استفاده می‌کنند. هکرهای قانونمند که متخصصان امنیتی هستند، امنیت شبکه و سیستم را برای قابلیت آسیب پذیری، با استفاده از بعضی ابزارهایی که هکرها می‌توانند برای به خطر انداختن شبکه استفاده کنند، تست می‌کنند.

کلمه cracker هکری را توصیف می‌کند که از مهارت‌ها و ابزارهای هک برای اهدافی همچون انتشار ویروس یا انجام حملات DoS استفاده می‌کند تا سیستم‌ها یا شبکه‌ها را به خطر بیاندازد. در اصل، کلمه هکر برای علاقمند به کامپیوتر استفاده میشود. هکر کسی است که از دانستن کار یک سیستم کامپیوتر و شبکه کامپیوتری لذت می‌برد. در طول زمان، مردم هکرها را به عنوان کسانی که به نیت شوم کامپیوترها را می‌شکنند اطلاق می‌کردند. سپس واژه cracker رایج شد که کوتاه شده عبارت criminal hacker (هکر مجرم) است که به دنبال این است که امنیت سیستم را بدون اجازه بشکند.

کلمات کلیدی: هک یعنی چه، آموزش هک رایگان، آموزش کامل هک pdf، آموزش هک کامل، دانلود آموزش هک، دانلود کتاب هک pdf، آموزش انواع هک، هک قانونمند چیست، هک قانونی، هک قانونی چیست، کتاب آموزش هک قانونی، دانلود کتاب آموزش هک برای مبتدی ها، هک قانونمند، هک، آموزش هک قانونمند، هکر قانونمند، کتاب آموزشی هک قانونمند، آموزش هک،

برای دانلود کتاب هکر قانونمند CEH و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.