دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله هک و امنیت گروه آشیانه - شماره 6

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله هک و امنیت گروه آشیانه - شماره 6

عناوین مجله الکترونیکی هک و امنیت گروه آشیانه شماره 6: - رقابت هکرهای ایران در آ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پای دانشگاه شریف - بررسی آسیب پذیری‌های امنیتی RFU - آموزش نصب فایروال کاربردی - ویژگی‌های امنیتی جدید در ویندوز ۷ - نگاهی به وضعیت هرزنامه‌ها در جهان - تولد یک ماهگی گوگل پلاس با بیش از ۲۰ میلیون کاربر - ساخت هواپیمای جاسوسی با قابلیت هک رمز و شبکه های بی سیم - و ...

کلمات کلیدی: هکرهای ایران، آموزش نصب فایروال، یژگی‌های امنیتی جدید در ویندوز ۷، گوگل پلاس، هک رمز شبکه های بی سیم،

برای دانلود مجله هک و امنیت گروه آشیانه - شماره 6 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.