دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود مجله هک و امنیت گروه آشیانه - شماره 5

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی مجله هک و امنیت گروه آشیانه - شماره 5

عناوین مجله الکترونیکی هک و امنیت گروه آشیانه شماره 5: - امنیت و بهینه سازی سیستم مدیریت محتوا جوملا - با استفاده از Nmap شبکه خود را Scan کنید - تروریسم سایبری امنیت کشورها را به مخاطره انداخته است - عادت های اشتباهی که در دنیای فناوری اطلاعات گران تمام می شوند - دانشمندان احساس تاسف را به رایانه ها آموزش می دهند! - تبدیل هکرهای چین به تهدید فزاینده برای غرب - شبکه های اجتماعی بستر مناسب حملات سایبری هدفمند - و...

کلمات کلیدی: مجله گروه آشیانه، آموزش هک، امنیت سیستم مدیریت محتوا، امنیت و جوملا، بهینه سازی جوملا، شبکه اجتماعی،

برای دانلود مجله هک و امنیت گروه آشیانه - شماره 5 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.