دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب Windows 7 Reviewer’s Guide - آشنایی با ویندوز 7

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب Windows 7 Reviewer’s Guide - آشنایی با ویندوز 7

همانطور که میدانید اکنون شرکت نرم افزاری مایکروسافت سیستم عامل ویندوز 7 با نام Windows Seven یا Windows 7 را به صورت بتا در دسترس کاربران قرار داده است. اگر شما جزء آن دسته از کاربرانی هستید که موفق به دانلود این سیستم عامل شده اید به شما پیشنهاد میکنیم برای اینکه بتوانید با این سیستم عامل نو به راحتی کار کنید و از امکانات جدید آن مطلع شوید کتاب الکترونیکی آشنایی با ویندوز 7 را دانلود کنید. - مقدمه ای درباره ویندوز 7 - طراحی جدید در ویندوز 7 - نحوه کار کردن با ویندوز 7 و آشنایی با امکانات جدید - معرفی تک تک و جزئی امکانات جدید ویندوز 7 - مدیریت حرفه ای در ویندوز 7 - ارتباط با شبکه جهانی اینترنت در ویندوز 7 - اطلاعات امنیتی در ویندوز 7 و شرح امنیت داده های شما در این سیستم عامل - پایداری سیستم در کارکردن در زمان طولانی و راه کارهای جدید مایکروسافت - آشنایی با امکانات جدید محیط کاری و شرح رابط کاربری جدید و توضیح کامل در مورد تک تک امکانات جدید ویندوز سون

کلمات کلیدی: ویندوز 7، آموزش ویندوز 7، ویندوز هفت، مایکروسافت، سیستم عامل ویندوز، امکانات جدید ویندوز 7، ویندوز سون،

برای دانلود کتاب Windows 7 Reviewer’s Guide - آشنایی با ویندوز 7 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.