دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب باله دریاچه قو

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب باله دریاچه قو

کتاب باله دریاچه قو داستانی فارسی به قلم بهنام دیانی، فیلم‌نامه‌نویس مطرح ایرانی است.

در بخشی از کتاب باله دریاچه قو می‌خوانیم:

مرا آب کشیده‌اند و لباس پوشانیده‌اند و گریه‌ام بند آمده، اما از بسکه فریاد کشیده‌ام صدایم کلفت شده و سینه‌ام خس خس می‌کند. قرار است امشب بالا پشت‌بام نخوابم. در اطاق دو دری برایم رختخوابی انداخته‌اند. رختخواب‌ها بفهمی نفهمی بوی نفتالین می‌دهد. بعد از بوی بنزین، از بوی نفالین خوشم می‌آید. حالم خوب است و اصلاً سنگینی بدنم را حس نمی‌کنم. مثل سابو در فیلم دزد بغداد روی قالیچه‌ی حضرت سلیمان نشسته‌ام. خواب کم کم به سراغم آمده و پلک‌هایم سنگین
می‌شود. اتاق تاریک روشن است. رختخواب‌ها که در گوشه‌ای روی هم چیده شده‌اند، معبد بزرگی به نظرم می‌رسد که متکاها ستون آن‌ها هستند.

کلمات کلیدی: دانلود داستان کوتاه، داستان کوتاه، داستان فارسی، داستان ایرانی،

برای دانلود کتاب باله دریاچه قو و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.