دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی پروانه و سنجاقک

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی پروانه و سنجاقک

کتاب صوتی پروانه و سنجاقک برنامه هشتاد و سوم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، نوشته‌ی مریم قمی بزرگی، قصه‌ی سنجاقکی مهربان را به تصویر می‌کشد که در یک روز برفی به یک پروانه کمک می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی پروانه و سنجاقک می‌شنویم:

سنجاقک نزدیک شد و گفت: «تو چه موجودی هستی حرف بزن»

پروانه گفت: «من پروانه هستم و از سرما بال‌هایم بی‌حس شده است و توان پرواز ندارم اما تو چطور منو دیدی؟!»

کلمات کلیدی: داستان بچگانه، داستان کوتاه کودکان، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، قصه برای کودک، داستان کودکان، کتاب صوتی کودک، دانلود داستان صوتی کودک، قصه های کودکان، دانلود قصه های کودکانه صوتی برای اندروید، قصه کودکانه صوتی، قصه صوتی برای کودکان، داستان کودک، دانلود کتاب کودک،

برای دانلود کتاب صوتی پروانه و سنجاقک و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.