دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی قصه حلزون مهربان

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی قصه حلزون مهربان

کتاب صوتی قصه حلزون مهربان نوشته‌ی مریم قمی بزرگی، برنامه هشتاد و یکم نمایش صوتی داستان کانون فرهنگی چوک، داستان حلزون مهربانی به نام صدفی را به تصویر می‌کشد که از پروانه‌ای بیمار مراقبت می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی قصه حلزون مهربان می‌شنویم:

یکی بود یکی نبود. حلزونی با صدف قرمز رنگی در کلبه‌ی کوچکش که زیر یکی از بوته‌های جنگل بود، زندگی می‌کرد. حلزون دوستان زیادی داشت که او را صدفی صدا می‌زدند.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب کودک، داستان بچگانه، داستان کوتاه کودکان، دانلود داستان آموزنده برای کودکان، قصه برای کودک، داستان کودکان، کتاب صوتی کودک، دانلود داستان صوتی کودک، قصه های کودکان، دانلود قصه های کودکانه صوتی برای اندروید، قصه کودکانه صوتی، قصه صوتی برای کودکان، داستان کودک، داستان آموزنده کودک،

برای دانلود کتاب صوتی قصه حلزون مهربان و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.