دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب نامزد انتخابات

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب نامزد انتخابات

کتاب نامزد انتخابات نوشته‌ی محمد یوسفعلی زارعی، نمایشنامه‌ای با درون مایه‌ی سیاسی است که داستان زندگی دو خانواده را به تصویر می‌کشد که یکی از زوج‌ها در آستانه‌ی مهاجرت و به دنیا آمدن فرزندشان هستند.

در بخشی از کتاب نامزد انتخابات می‌خوانیم:

صحنه: خانه جک هاردی و مری است که بر روی مبل نشسته و در مورد بچه‌ای که قرار است به دنیا بیاید صحبت می‌کنند. جک حواسش پرت موبایلش است و مری با یک دست با گوشی کار می‌کند و با دست دیگر ترشی و لواشکش را می‌خورد، صدای پیامک گوشی مری.

جک: بین تمام اسم‌هایی که مد نظرمه فردیناند از همه بهتره
مری: خب تو از کجا می‌دونی دختر نیست؟
جک: پسره
مری: نه خب تو از کجا می‌دونی دختر نیست؟
جک: پسره
مری: یعنی می‌خوای بگی تو دختر دوست نداری؟
جک: پسره
مری: یعنی می‌خوای بگی اگه دختر بود دوسش نداری؟
جک: پسره
مری: واقعا متاسفم واسه این طرز فکرت
جک: بابا چی می‌گی الان دکتر سونوگرافی بهم پیام داده گفت بچتون پسره فردا هم بیاد جواب رو ببرید

کلمات کلیدی: نمایشنامه کوتاه، دانلود نمایشنامه کوتاه pdf، دانلود نمایشنامه تئاتر، نمایشنامه، نمایش نامه، نمایشنامه ایرانی، تئاتر، نمایش کوتاه، تئاتر، دانلود نمایشنامه، نمایشنامه فارسی، دانلود pdf کتاب نامزد انتخابات، کتاب نامزد انتخابات pdf،

برای دانلود کتاب نامزد انتخابات و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.