دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب صوتی بین دو دنیا

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب صوتی بین دو دنیا

کتاب صوتی بین دو دنیا نوشته‌ی استفان رابلی، داستان یک پرستار به نام جوآنا جمبوکو است که در شمال استرالیا زندگی و کار می‌کند. رئیس او باب میلز، یک پزشک پروازی است. آن‌ها با هواپیمایی به اسم پرنده آبی، برای ویزیت بیماران به همه جا می‌روند.

صبح یک روز تلفن زنگ می‌زند و از آن‌ها کمک می‌خواهد؛ یک دختر بچه خیلی مریض شده و دچار ناراحتی قلبی شده است.

در بخشی از کتاب صوتی بین دو دنیا می‌شنویم:

دکتر دستش را به منظور دلداری بر بازوی وی گذاشت و گفت: بله امّا بهتر است که شما هم با کودکتان بروید. "جین" با نگرانی به دکتر نگریست و گفت: ولی چطور؟ من 6 بچّه دیگر هم دارم و نمی‌توانم آن‌ها را ترک کنم. در این لحظه ایده‌ای به نظر "جوآنا" رسید و گفت: یک لحظه صبر کنید. من می‌توانم همراه "ماری" به "سیدنی" بروم زیرا تعطیلاتم از فردا به مدت دو هفته شروع می‌شوند.

دکتر جواب داد: ایده جالبی است.

آن‌ها همگی نگاهشان را به طرف مادر کودک برگرداندند و او بلافاصله گفت: بسیار خوب.

یک شبانه روز بعد، "جوآنا" برای اولین دفعه در عمرش وارد شهر "سیدنی" شد.

کلمات کلیدی: کتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک، دانلود کتاب کودک، مجموعه داستان های کوتاه از ادبیات جهان، داستان کوتاه کودکان، کتاب صوتی نوجوانان رایگان،

برای دانلود کتاب صوتی بین دو دنیا و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.