دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب خاتم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب خاتم

کتاب خاتِم نوشته‌ی پویا زرین، متشکل از دو داستان نیمه بلند و دنباله‌دار در ژانر تریلر (مهیج) است. 

در قسمت اول پدر حسام در آستانه‌ی مرگ حلقه یا انگشتری گران قیمت را به او می‌دهد اما کسانی به دنبال آن حلقه هستند که برای بدست آوردن آن هر کاری می‌کنند و زندگی حسام و پسرش برای همیشه تغییر می‌کند. 

قسمت دوم ماجرای حامد، پسر حسام است که طی اتفاقی عجیب نابود کننده‌ی زندگی خود و پدرش را پیدا کرده و برای انتقام نقشه‌ای شوم می‌کشد.

در بخشی از کتاب خاتم می‌خوانیم:

خودرویی سفید و قدیمی بیش از چند ساعت بود که حسام و پسرش را تعقیب می‌کرد.
حسام سرعتش را کم و زیاد کرد. از چند ماشین هم سبقت گرفت اما ماشین سفید با راننده‌ای که تمام صورت خود را پوشانده بود، پا به پای آن‌ها حرکت می‌کرد!
حامد گفت: «بابا چه شده!؟».
حسام همانطور که با سرعت می‌راند، جواب داد: «ماشین عقبی دنبالمان می‌کند!».
پسر تکان خورد و به عقب نگاه کرد.
حسام هراسان گفت: «نه... نه... نگذار بفهمد».
مدتی گذشت. جاده شلوغ بود بنابراین حسام آهسته حرکت کرد.
تقریبا به روستا رسیده بودند.
حسام و پسرش برای دقیقه‌ای از پشت سرشان قافل شدند و وقتی که به عقب نگاه کردند- هیچ ماشین قدیمی و سفیدی وجود نداشت.
چاره‌ای نداشتند.
وارد روستا شدند زندگی روستایی را آغار کردند..

کلمات کلیدی: داستان کوتاه، دانلود داستان کوتاه، داستان ایرانی، pdf داستان رایگان، داستان فارسی، داستان مهیج کوتاه، دانلود داستان کوتاه خاتم برای پی دی اف، دانلود مجموعه داستان کوتاه خاتم، مجموعه داستان کوتاه خاتم، دانلود داستان ایرانی، داستان کوتاه خاتم، دانلود داستان کوتاه خاتم، دانلود داستان کوتاه خاتم برای اندروید، دانلود داستان کوتاه خاتم برای ایفون، داستان های کوتاه،

برای دانلود کتاب خاتم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.