دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کرونا یا پاندمی 19

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کرونا یا پاندمی 19

کتاب کرونا یا پاندمی 19 نمایش‌نامه‌ای کمدی، فانتزی، سورئال و جذاب به قلم حسن سالارمنش، نویسنده طنزپرداز کشور است.

داستان درباره‌ی دو دانشمند احمق امریکایی و چینی است که هر کدام نماد دو کشور ایالات متحده و چین هستند. دعوای آن‌ها بر سر ثروت یا صندوقچه دانشمند امریکایی است. آن‌ها در یک آزمایشگاه مخروبه در حال انجام آزمایش بر روی چند لاشه موش صحرایی و خفاش هستند، تا این که در یک روز زمستانی چهار ویروس یعنی کرونا، سارس، مرس و ایدز از داخل لوله قیف آزمایشگاهی فرار می‌کنند، بدون اینکه کسی از فرارشان اطلاع داشته باشد. آن‌ها به فرماندهی کرونا سعی می‌کنند جنگی بزرگ به خاطر آسیب‌‌هایی که بشر به محیط زیست زده به راه بیاندازند و ادامه ماجرا... .

کلمات کلیدی: دانلود نمایش نامه کمدی، نمایش نامه کوتاه، نمایش طنز، نمایشنامه طنز، نمایش کمدی، نمایش کوتاه کمدی، دانلود نمایشنامه کوتاه pdf، دانلود نمایشنامه تئاتر، نمایشنامه، نمایش نامه، نمایشنامه ایرانی، دانلود نمایشنامه، نمایشنامه کمدی، کمدی کرونا یا پاندمی 19، دانلود نمایشنامه ایرانی، نمایش کوتاه،

برای دانلود کتاب کرونا یا پاندمی 19 و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.