دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب کرگدنیسم

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب کرگدنیسم

کتاب کرگدنیسم دربرگیرنده بیشتر اشعار بهمن انصاری است که طی سال‌های اخیر سروده شده و برای نخستین‌بار به صورت رسمی چاپ شده‌اند. تمام اشعار این کتاب در سبک غزل پست‌مدرن سروده شده‌اند. 

کتاب کرگدنیسم شامل ۱۴۷ غزل می‌باشد. این غزل‌ها شامل موضوعات و مفاهیم اجتماعی، انتقادی، سیاسی، عاشقانه و… می‌باشند. اما با توجه به این‌که بسیاری از غزل‌های کتاب کرگدنیسم، به موضوع نابرابری‌های جنسیتی و مسائل و دغدغه‌های زنان پرداخته است. 

همچنین علاوه بر اشعار، در آغاز این کتاب یک جستار  بلند‌بالا و جامع، شامل تاریخچه و سیر تحول تاریخی غزل پست‌مدرن، کارکردهای این سبک از ادبیات و آموزش اصول و قواعد غزل پست‌مدرن و ادبیات پست‌مدرن آورده شده است.

کلمات کلیدی: شعر پست مدرن چیست، اشعار ناب پست مدرن، بهترین غزلهای پست مدرن، غزل پست مدرن جدید، دانلود pdf کتاب شعر، دانلود pdf شعر، pdf کتاب شعر، مجموعه شعر، کتاب شعر، شعر کوتاه،

برای دانلود کتاب کرگدنیسم و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.