دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راه‌اندازی کارگاه ساخت تکه چوب‌های پول‌ساز

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راه‌اندازی کارگاه ساخت تکه چوب‌های پول‌ساز

کتاب راه‌اندازی کارگاه ساخت تکه چوب‌های پول‌ساز نوشته‌ی حامد شاه سوندی برای کسانی است که می‌خواهند با ماده‌ای اعجاب‌انگیز به نام «رزین اپوکسی» آشنا شوند و با آن کارهای هنری زیبا خلق کنند.

تمام دوستانی که در مشاغل مرتبط با چوب، ام‌دی‌اف، تولید کابینت، ساخت در و پنجره و طراحی دکوراسیون مشغول به فعالیت هستند، می‌توانند از این کتاب استفاده کنند تا هم کارشان را گسترش دهند، هم به بازارهای جدید وارد شوند. عزیزانی که پیش‌زمینۀ کاری مرتبط ندارند نیز می‌توانند با این اثر شروع کنند؛ چون کتاب به گونه‌ای نوشته شده که به داشتن اطلاعاتی از قبل نیاز نیست و مطالب کاملاً  گویا و کاربردی است.

در کتاب راه‌اندازی کارگاه ساخت تکه چوب‌های پول‌ساز به مباحث زیر پرداخته می‌شود:

راه‌اندازی کارگاه ساخت تکه چوب‌های پول‌ساز
روش جانمایی و ساخت اتاق
مکان‌یابی در منزل
اتاق کار چه شرایطی باید داشته باشد؟
چگونه اتاق کار با اپوکسی در کارگاهم درست کنم؟
داخل اتاق کارمان را چگونه آماده کنیم؟
کدام استان‌های کشور برای کار با اپوکسی مناسب‌ترند؟
تهویۀ اتاق کار چگونه باید انجام شود؟
روش خنک کردن محیط کار در تابستان و گرم کردن محیط در زمستان
برای تأمین نور اتاق چه کار کنیم؟
به چه وسایلی برای شروع کار نیاز است؟
شناخت انواع چوب مناسب برای ساخت میز رزینی
رطوبت چوب باید چگونه باشد؟
دستگاه‌های نجاری مورد نیاز برای ساخت میز رزینی چیست؟

کلمات کلیدی: کتاب های رشته صنایع چوب، نجاری، آشنایی با چوب، کار با چوب، صنایع چوب، چوب شناسی، خواص چوب، ویژگی های چوب، آموزش رزین اپوکسی چوب، آموزش چوب و رزین، ترکیب چوب و رزین، رزین چوب چیست، کار با رزین و چوب، آموزش ساخت میز با رزین،

برای دانلود کتاب راه‌اندازی کارگاه ساخت تکه چوب‌های پول‌ساز و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.