دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب راهنمای طراحی لوگو؛ چگونه خودمان یک لوگوی زیبا و ماندگار طراحی کنیم؟

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب راهنمای طراحی لوگو؛ چگونه خودمان یک لوگوی زیبا و ماندگار طراحی کنیم؟

کتاب راهنمای طراحی لوگو؛ چگونه خودمان یک لوگوی زیبا و ماندگار طراحی کنیم؟ تألیف مهران منصوری فر، هر آنچه که جهت طراحی یک لوگوی تمام عیار برای کسب‌وکارتان نیاز دارید را در قالب یک فرآیند سه مرحله‌ای توضیح می‌دهد: از تعریف هویت برند و عواملی که باعث خاص شدن لوگو می‌شوند گرفته، تا انتخاب گزینه‌های صحیح و پشت سر گذاشتن موفقیت‌آمیز فرآیند طراحی.

در بخشی از کتاب راهنمای طراحی لوگو؛ چگونه خودمان یک لوگوی زیبا و ماندگار طراحی کنیم؟ می‌خوانیم:

لوگوی شما باید بتواند شخصیت برندتان را به مخاطب انتقال بدهد؛ به این منظور، ابتدا خودتان باید شخصیت خاصی برای برند خود قائل باشید. پس از درک عواملی که باعث خاص شدن و منحصر به فرد بودن برند شما می‌شوند، بهتر و آسان‌تر می‌توانید انتخاب‌هایی داشته باشید که مکمل و تقویت‌کننده آن عوامل هستند. برای تعریف هویت و شخصیت برند خود به سؤالاتی با مضامین زیر پاسخ بدهید:

- چرا این کسب‌وکار را به راه انداختیم؟
- باورها و ارزش‌هایی که برای ما به عنوان یک شرکت اهمیت دارند کدام‌اند؟
- در چه زمینه‌ای از بقیه بهتر هستیم؟
- عامل خاص بودن ما چیست؟
- اگر می‌توانستیم برندمان را در سه کلمه تعریف کنیم، آن سه کلمه چه می‌بود؟
- سه کلمه‌ای که می‌خواهیم مردم با آن‌ها ما را تعریف کنند چیست؟

کلمات کلیدی: دانلود کتاب طراحی لوگو pdf، برندهای معروف، لوگو، آموزش طراحی لوگو، نشان‌واره، لوگوهای معروف جهان، طراحی لوگو، آرم شرکت، لوگوهای معروف، نمونه لوگو، طراحی آرم و لوگو، دانلود کتاب طراحی لوگو+pdf، ایده طراحی لوگو،

برای دانلود کتاب راهنمای طراحی لوگو؛ چگونه خودمان یک لوگوی زیبا و ماندگار طراحی کنیم؟ و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.