دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آقای سیتی و مورچه‌ها

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آقای سیتی و مورچه‌ها

کتاب آقای سیتی و مورچه‌ها نمایشنامه ای اثر علیرضا اجلِّی است.

در یک خانهٔ مجردی مرسوم، با بهم‌ریختگی‌های معمول این سبک از زندگی، ناران تند و تند پوتین‌هایش را واکس می‌زند. شون روی زمین خوابیده و مدام جابجا می‌شود. کوک در دستشویی است. ناران بیست و یک ساله، کوک سی و پنج ساله و شون چهل ساله. تیپ و قیافه همه‌شان هم بهم ریخته است درست مثل اتاق و وسایل.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب آقای سیتی و مورچه‌ها، دانلود رایگان کتاب آقای سیتی و مورچه‌ها، دانلود کتاب نمایشنامه، دانلود رایگان کتاب نمایشنامه، نمایشنامه کوتاه،

برای دانلود کتاب آقای سیتی و مورچه‌ها و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.