دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب این مادر آن پسر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب این مادر آن پسر

کتاب این مادر آن پسر، به بیان زندگی‌نامه و خاطرات خانم «فاطمه سادات موسوی رینه» مادر شهید جاویدالاثر «جمال محمدشاهی» می پردازد.

این مادر چگونه توانست فرزندش را به این درجات متعالی برساند؟ این مادر یکی از مادران عاشق و حماسه ساز این مرز و بوم است. این پسر معراج خود را مدیون این مادر است. کربلایی سیده فاطمه موسوی آن پسر ستارهٔ آسمان گمنامی شهید جاویدالاثر جمال محمدشاهی است. مزار او دل‌های همهٔ عاشقان و بندگان صالح خداست اگر چه مزاری ندارد. خواست گمنام بماند، اما خدا او را شهره ساخت. از یکی از بستگان پس فوت در عالم رؤیا پرسیدند: «با تو چه کردند؟» گفت: «جمال آمد و کار مرا رو به راه کرد و رفت.» دیگری گفت: «شهید جمال پیام داده: هر وقت مرا سه مرتبه صدا کنید می‌آیم.» با مقایسهٔ موضوعات بالا چه نتیجه‌ای باید گرفت؟ آیا این مادر یک قهرمان اخلاق و فرزند پروری نیست؟ این مادر چگونه این حماسه را ساخت؟ آیا راه خلق این حماسه‌های ماندگار برای مادران این نسل بسته است؟

(این کتاب در سایت شهید ابراهیم هادی به رایگان منتشر شده است.)

کلمات کلیدی: شهید ابراهیم هادی، فاطمه سادات موسوی رینه، مادر شهید،

برای دانلود کتاب این مادر آن پسر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.