دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود نمایشنامه کارگر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی نمایشنامه کارگر

والتر وایکس متولد 30 اکتبر19 نمایش نامه نویس و بازیگرِ آمریکایی است. او در رشته ی هنرهای زیبا در مقطع کارشناسیِ ارشد از دانشگاهِ نوای لاس وگاس فارغ التحصیل شد و بیش از30 نمایش در سراسرِ آمریکا و جهان اجرا کرده است. وی ۴ بار موفق به دریافت جایزه ی جشنواره تئاتر کالج آمریکایی برای نمایش نامه هایشَ گردید.
وایکس به خلق نقش های بغرنج و فضاهایی تیره مشهور است. اکثر آثار دراماتیکِ او محتوایی آبزُرد و سورئال دارند به گونه ای که جوی دراماتیک یا کابوس مانند را ارایه می دهند که گاهی اوقات بی معناییِ جهانی که در آن زندگی می نماییم را منعکس می کند.

 

کلمات کلیدی: نمایش کوتاه، تئاتر، دانلود ترجمه نمایشنامه، نمایشنامه خارجی، نمایشنامه ی، نمایشنامه خارجی درام، نمایش دراماتیک، نمایش سورئال،

برای دانلود نمایشنامه کارگر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.