دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب بانو - مجموعه شعر

کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب بانو - مجموعه شعر

به قلم سوگند و... عشق

مجموعه شعر "بانو" از "علیرضا کریمی" از نگاه این قلم کاری ساده و روان است، اگر تعریف ما از یک اثر آن است که بتواند پیام هایی را به جامعه تسری دهد، شعر "علیرضا کریمی" از این پتانسیل برخوردار است. دیگر مولفه در شعر این شاعر فرآیند سیالی است که زبان شعری اش این فرآیند را پیدا کرده و از خود آگاه و البته در زوایای نا خودآگاه در حال گذر است. زبان و اندیشه در این اثر سیری متوازن را طی می کند و دلیل عمده می تواند مخاطبی به نام  "بانو" باشد که در شعر شاعر، حضوری پر رنگ دارد.

کلمات کلیدی: شعر، مجموعه شعر، شعر نو، شعر کوتاه، شعر های خواندنی، کتاب شعر، دانلود کتاب شعر، شعر معاصر، شعر عاشقانه، شاعران معاصر، شعر سپید، شعر فارسی، بانو، کتاب بانو، مجموعه شعر بانو،

برای دانلود کتاب بانو - مجموعه شعر و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.