دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب آشنایی با موسیقی شرق و غرب

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب آشنایی با موسیقی شرق و غرب

این کتاب تحت نظارت اداره کل تحقیق و توسعه صدا منتشر شده و شامل مطالب فراوان درباره موسیقی کشورهای غربی و شرقی می باشد. در این کتاب علاوه بر شباهت ها و تفاوت های این دو موسیقی اصطلاحات رایج و تخصصی، ویژگی ها و خصوصیت موسیقی غرب و شرق نیز بررسی شده است.

 

فصل های کتاب:
فصل اول: مقامات و نغمات قرآنی
فصل دوم: کلیات موسیقی ایران
فصل سوم: موسیقی های محلی ایران
فصل چهارم: موسیقی شرق
فصل پنجم: موسیقی شبه قاره هند
فصل ششم: موسیقی قاره اروپا
فصل هفتم: موسیقی قاره آمریکا
فصل هشتم: موسیقی کودک

کلمات کلیدی: موسیقی، آشنایی با موسیقی، موسیقی مدرن، کلیات موسیقی، موسیقی های محلی، موسیقی شرق، موسیقی غرب، انواع موسیقی، موسیقی اصیل، موزیک، آهنگ،

برای دانلود کتاب آشنایی با موسیقی شرق و غرب و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.