دسته‌بندی کتاب‌ها
آپلود کتاب

عضویت در خبرنامه

با عضویت در سایت آخرین کتاب‌ها را در ایمیل خود ببینید!

ایمیل شما:

دانلود کتاب گرامر در یک نگاه - Passive

کتاب‌های مرتبط

مشاهده همه »
کانال تلگرام کتاب سبز
عضویت

معرفی کتاب گرامر در یک نگاه - Passive

این کتاب مکملی است برای کتاب گرامر در یک نگاه- Time line . گرامر در یک نگاه سری کتابهای اموزش گرامر با شیوه های نوین و رمز گزاری شده است که با نام Time Line در شیوه آموزش گرامر امروزی جای گرفته است . با استفاده از این متد شما قادر خواهید بود بدون هیچ گونه مشکلی به تحلیل مسائل گرامری بپردازید .

در آموزش زبان انگلیسی اساس و پایه زبان آموزی چه در بخش گرامر و چه در بخش مکامله فعل می باشد .  ما نیاز به دانستن فعل و زمانش را داریم . اصلا بدون فعل هیچ چیز معنی ندارد .  به طور قطع کسی که در زمان فعل زبان انگلیسی مشکل دارد با کل زبان مشکل دارد .  ما سعی کردیم با ابداع یک نوع آوری این بخش بزرگ را حل کنیم  امید است به کار آمده باشد .

در این کتاب به بررسی قسمت مهم Passive (مجهول) می پردازیم .

کلمات کلیدی: آموزش گرامر انگلیسی، کتاب آموزش گرامر انگلیسی، دانلود کتاب آموزش گرامر انگلیسی، آموزش تصویری گرامر انگلیسی، آموزش تصویری زبان انگلیسی، زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی،

برای دانلود کتاب گرامر در یک نگاه - Passive و دسترسی سریع و کاملا رایگان به بیش از ۱۰،۰۰۰ هزار کتاب و کتاب صوتی دیگر اپلیکیشن کتاب سبز را، رایگان دانلود کنید.

کتابراه، دانلود کتاب الکترونیک و صوتی
مشاهده

دانلود رایگان کتاب با کتاب سبز

کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است. با کتاب سبز در تمامی موضوعات مانند داستان و رمان، مجله، موفقیت و روانشناسی، تاریخی، کامپیوتر، علمی، دانشگاهی، کتاب صوتی و...کتاب برای دانلود قرار داده شده است. دانلود کتاب‌ها با فرمت PDF یا MP3 است. تمامی کتاب‌های موجود با در نظر گرفتن حقوق مولفان برای دانلود رایگان انتشار یافته‌اند. تمامی مولفان می‌توانند کتاب‌ها و مقالات با ارزش خود را برای انتشار رایگان به کتاب سبز ارسال کنند.